Pokazy Rowerowe Piotra Bielaka w Polsat
Lipiec 14, 2016
Atrakcje na imprezy firmowe
Luty 15, 2017
Pokaż wszystko

Mobilne Miasteczko Rowerowe

Mobilne Miasteczko Rowerowe

Mobilne Miasteczko Rowerowe

Mówi się, że jazda na rowerze jest tym, czego się nie zapomina i co wyzwala w nas poczucie swobody i wolności. Z pewnością dorośli czytelnicy pamiętają swoje pierwsze zmagania z dwoma — początkowo niesfornymi kółkami. Ileż było upadków i zdartych kolan? Pomimo tego praktycznie każdy nauczył się tej niełatwej sztuki i zdołał przemierzyć swój mały świat wzdłuż i wszerz. Rower to tak naprawdę sposób na życie, doskonała rozrywka, sport i zabawa, która pochłania całe rodziny.

Niecodzienna nauka

Z miłości i pasji powstało mobilne miasteczko rowerowe, które jest projektem edukacyjnym skierowanym do początkujących entuzjastów dwukołowych wycieczek i przeróżnych akrobacji. Kierowane przez rowerzystę i akrobatę rowerowego Piotra Bielaka przyciąga uwagę swoją nietuzinkową koncepcją.

Na 300 metrach kwadratowych, można zainstalować mobilne miasteczko rowerowe, które zostało podzielone na trzy specjalistyczne strefy:
– symulację ruchu ulicznego,
– tor przeszkód;
– namiot z alkogoglami.

Do dyspozycji dzieci pozostaje 8 rowerów dostosowanych do wzrostu i umiejętności, a także atestowane kaski. Pod bacznym okiem instruktorów uczestnicy zabawy poznają tajniki prawidłowej jazdy, poruszania się zgodnie z zasadami kodeksu drogowego, a także pokonują pierwsze przeszkody. Rodzice mogą wypocząć na wygodnych leżakach lub zajrzeć do namiotu i przekonać się jak alkohol wpływa na zdolność koncentracji, widzenia i poruszania się.

Idealny pomysł na event

Nasze miasteczko rowerowe może wzbogacić wiele imprez o charakterze rodzinnym, firmowym i sportowym. Prosta formuła pozwala na zainstalowanie go zarówno w plenerze, jak i wewnątrz obiektu. To fantastyczna atrakcja na imprezy, które pozostaną niezapomnianą zabawą z nutą przydatnej edukacji. Kto wie, może Wasz maluch pozbędzie się strachu przed ewentualnym upadkiem, a boczne kółka odejdą w niepamięć? Odwiedzamy szkoły, pikniki, wielkie eventy i rodzinne uroczystości.

Poprzez doskonałą zabawę uczymy prawidłowego stylu jazdy, wyjaśniamy w prosty sposób jak poruszać się na rowerze i pokazujemy proste akrobacje. Zapraszamy do kontaktu szkoły, firmy oraz wszystkich zainteresowanych stworzeniem absolutnie nietypowej i fantastycznej zabawy dla zaproszonych gości. Bezspornie to najlepsza atrakcja na imprezy z udziałem dzieci i młodzieży, która w swojej koncepcji nie pomija dorosłych. Wspólnie spędzony czas będzie owocował w przyszłości fantastycznymi umiejętnościami i świadomością prawidłowego zachowania, które w bezpośredni sposób wpływa na nasze bezpieczeństwo na drodze.

Szczegóły oferty można zobaczyć na stronie: Mobilne Miasteczko Rowerowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *