Piotr Bielak

Akrobata rowerowy, YouTuber, twórca i wykonawca rowerowego widowiska humorystycznego, które od 13 lat można oglądać w całym kraju.

Kim jestem?

Od 13 lat zawodowo uprawiam akrobatykę rowerową. Przez ten czas zdobyłem ogromne doświadczenie sceniczne, miałem okazję występować na żywo na największych eventach w kraju, w telewizjach oraz w programie Mam Talent.

Prowadzę najpopularniejszy w Polsce kanał YouTube związany z trialem rowerowym gdzie najpopularniejszy film obejrzało ponad 200 000 widzów.

Jestem pierwszym i jedynym człowiekiem w Polsce, który przejechał na rowerze trialowym 8 metrowy odcinek po linie. Numer ten wykonywałem w 2011 roku.

Jestem pierwszym i jedynym człowiekiem na świecie, który żongluje 4 piłkami, siedząc na kierownicy roweru, znajdując się jednocześnie na platformie umieszczonej 2 metry nad ziemią.

  • Profesjonalizm
  • Bogate doświadczenie
  • Wyjątkowe umiejętności
  • Poczucie humoru
  • Doskonały kontakt z publicznością

Czym się zajmuję?

Umiejętności akrobatyczne zdobywane przez 19 lat treningów, 13 letnie doświadczenie sceniczne i poczucie humoru łączę ze sobą w widowisko, które jest moim sposobem na życie. Od 12 lat podróżuję po Polsce i występuję przed publicznością, sprawiając widzom wiele radości i promując aktywność fizyczną .

Efektem mojej pracy jest fakt że spełniam kolejne marzenia, nieustannie się rozwijam, biję sportowe rekordy i zdobywam umiejętności sceniczne, świetnie się przy tym bawiąc.

530

występów


Pierwszy pokaz wykonałem w 2004 roku.
128

cm


Rekord w skoku wzwyż ustanowiony w Gowarczowie (woj. świętokrzyskie) 15 sierpnia 2016 roku.
20

lat


Od 14 roku życia uprawiam akrobatykę rowerową.
60000

społeczność


Obserwujących w mediach społecznościowych.
Facebook, Instagram i YouTube