Atrakcje na event - Sesja dla Mimello
Atrakcje na event – Sesja dla Mimello
Styczeń 30, 2016
Mobilne Miasteczko Rowerowe
Mobilne Miasteczko Rowerowe
Styczeń 19, 2017
Pokaż wszystko

Pokazy Rowerowe Piotra Bielaka w Polsat

Pokazy Rowerowe Piotra Bielaka w Polsat

Na zaproszenie Krzysztofa Ibisza miałem możliwość na żywo zaprezentować przed publicznością całego kraju pokazy rowerowe w Polsat. Wizyta i nagranie w studio telewizji Polsat była świetnym doświadczeniem. Pomimo perfekcyjnego przygotowania fizycznego i swobody w codziennej pracy na scenie przed publicznością w okoliczności kamer, świateł i gwiazd największego formatu udzieliła mi się trema większa niż zwykle. Oddech przyśpieszył i … zresztą zobaczcie sami jak to było 🙂

W galerii znajdziecie również klika zdjęć z przygotowań do nagrania.

Doświadczenie 

Pomimo tego że nagranie było na żywo to wierzcie mi że produkcja takiego programu odbywała się bardzo spokojnie. Był czas na kawę, przypudrowanie noska 😉 i spokojne przygotowania techniczne.

Wszystkie działania zgodnie z planem minutowym realizowane są przez doświadczonych specjalistów i w połączeniu z moim zaangażowaniem wszystko wyszło perfekcyjnie.

Doświadczenie zdobyte, telewidzowie zobaczyli co można zrobić na rowerze bez siodełka i z tego jestem bardzo zadowolony. Rzadko jest bowiem okazja aby zaprezentować się przed tak dużo publicznością.

Pokazy Rowerowe w Polsat

Pokazy Rowerowe w Polsat

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *