Atrakcje na event - Sesja dla Mimello
Atrakcje na event – Sesja dla Mimello
Styczeń 30, 2016
Pokaż wszystko

Pokazy Rowerowe – WOŚP Wołomin 2016

WOŚP Wołomin - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Wołomin 2016 - Pokazy Rowerowe

Relacja z WOŚP Wołomin.


Na zaproszenie Sztabu WOŚP Wołomin miałem przyjemność wykonać pierwszy w tym roku pokaz rowerowy. Impreza odbywała się w hali sportowej do której przybyła ogromna ilość mieskańców. Widowisko miałem wykonać przed sceną. Dzięki pomocy wolontariuszy udało się nam sprawnie zainstalować sprzęt dosłownie w kilka minut i po chwili byłem już na scenie z prowadzącym imprezę Tomaszem Schimscheinerem. Po krótkim i radosnym wprowadzeniu wskoczyłem na rower i zaczęła się zabawa.

Okres zimowy to czas w którym przygotowuję się fizycznie do sezonu. Większość czasu treningowego spędzam na siłowni więc z rowerem nie mam obycia. Martwiłem się, o to jak sobie poradzę z kontrolowaniem roweru, ale po pierwszych skokach wiedziałem że jest świetnie. Genialna atmosfera w połączeniu z wielką chęcią występowania sprawiły że trema i obawy o aktualną formę zostały zastąpione świetną zabawą.

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to szczególne imprezy. Celem jak wiadomo jest zbieranie pieniędzy aby zakupić sprzęt medyczny. W celu dołożenia mojej cegiełki udało się z publicznością zorganizować konkurs skoku wzwyż połączony ze zbiórką. Ja skakałem co raz wyżej, a publiczność za każdy skok ofiarowała gotówkę. W ten sposób ja przeskoczyłem finalnie 110 cm, a do puszki wpadło ładnych kilka stówek :). Na koniec widowiska razem z prowadzącymi imprezę Tomaszem Schimscheinerem i Marcinem Kruszewskim przekazałem na licytację moje 40 minutowe widowisko. Licytację wygrał znany organizator Poland Bike Marathon – Grzegorz Wajs – z którym, przy tej okazji zapoznałem się osobiście, a w sezonie odwiedzę jeden z wyścigów z moim pokazem.

Cała impreza WOŚP Wołomin wyszła rewelacyjnie. Po trzech miesiącach przerwy z występami uświadomiłem sobie jak bardzo tęsknie już za regularnymi pokazami i publicznością. Za zaproszenie i możliwość wspólnego grania dla WOŚP w Wołominie chciałem z tego miejsca podziękować całemu Sztabowi i mieszkańcom Wołomina.

Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *