Widowisko Akrobatyczne w Humorystycznej Oprawie

Wiele osób zastanawia się jak dokładnie wygląda widowisko Piotra Bielaka. Oto odpowiedź:
Całe widowisko jest pełne pozytywnej energii.
Pozytywna atmosfera

Całe widowisko jest pełne pozytywnej energii.

Widzowie chętnie uczestniczą w zabawie
Zaangażowanie

Widzowie chętnie uczestniczą w zabawie

 • Czas trwania widowiska

  40 minut
 • Czym jest widowisko?

  Seria akrobatycznych numerów specjalnych w których angażowane są osoby z publiczności.
 • Jakie numery specjalne?

  Skakanka na rowerze, taniec nad leżącym człowiekiem, próba bicia rekordu w skoku wzwyż, żonglerka zawodnika siedzącego na kierownicy, precyzyjne skoki i piruety.
 • Czy widowisko nie jest zbyt długie?

  Widowisko nie jest pokazem dyscypliny sportowej. Pokazy takie trwają kilka minut lub kilkanaście minut. Piotr Bielak przygotował taką formę widowiska aby wciągnąć w historię publiczność, prowadzić ją za pomocą żartów i wzbudzając ciekawość jaki będzie kolejny numer. Numery wykonywane są w odpowiedniej kolejności, dzięki czemu emocje są nieustannie zmieniane. Śmiech, strach, oczekiwanie, smutek, radość. W tym stanie widząc przeczące prawom grawitacji ewolucje 40 minut to tylko 40 minut. Dla widza jak i dla Piotra.
Wyjątkowe umiejętności i fantastyczna atmosfera
Widowisko Akrobatyczne

Wyjątkowe umiejętności i fantastyczna atmosfera

 • Czy Piotr tylko skacze i żartuje?

  Aby osiągnąć cel, czyli wciągające, pełne emocji widowisko, Piotr Bielak wykorzystuje, szereg rekwizytów, które przy pomocy widzów wprowadza do kolejnych numerów. Wykorzystanie bezprzewodowego sprzętu audio umożliwia utrzymanie dialogu w każdym momencie widowiska.
 • Czy jest numer w który zaangażowana jest cała publiczność?

  Tak. W każdym miejscu w którym prezentowane jest widowisko, Piotr Bielak podejmuję próbę pobicia własnego rekordu w skoku wzwyż. W tym punkcie programu dwie osoby sędziują konkurencję, jedna pomaga w utrzymaniu rytmu dopingu w który z wielkim zapałem angażują się wszyscy. Jest to zdecydowanie najgłośniejszy punkt całego widowiska. Publiczność potrafi zaskoczyć fantastycznym dopingiem samych siebie. Entuzjazm i nadzieja że rekord zostanie pobity we własnym mieście jest motorem wyzwalającym naprawdę ogromną energię.
 • Czy widzowie mogą zobaczyć coś wyjątkowego?

  Tak. Finałowym numerem każdego widowiska jest żonglerka Piotra siedzącego na kierownicy roweru blisko 2 metry nad ziemią. Numer ten można zobaczyć tylko w wykonaniu Piotra Bielaka.
Niepowtarzalna okazja zobaczyć wyjątkowe umiejętności
Wyjątkowość

Niepowtarzalna okazja zobaczyć wyjątkowe umiejętności